Mac-Dainty-Allik

Mac Mineralize Allık Dainty

Mac’in Mineralize serisi doğal görünüm vermesinden dolayı çok sevdiğim bir seri. Ürünlerini de fırsat buldukça denemeye çalışıyorum. Yıllar önce Mineralize Skin Finish krem fondöteninin bayılarak kullanmış ancak çok çabuk bitmesinden ( ya da bitirmemden ) dolayı tekrar almamıştım.

 

Mac-Dainty-Allik

 

En son Mac mağazasını ziyaret ettiğimde de günlük makyajda kullandığım allığım bittiğinden ( Physicians Formula Nude Wear allık yazısını buradan okuyabilirsiniz.) mineralize serisine elim gitti. Çok bebek pembe olmayan çok da bronz-kahve durmayan, şeftalimsi hafif ışıltı bir şey arıyordum ve mua nın tavsiyesi üzerine Dainty rengini denedim. Dainty tam anlattığım gibi pembe-şeftali sıcak hafif ışıltılı, sedefli bir renk. Uyguladığımda yüzümde çok fazla durmadı hatta birer kez daha uygulama ihtiyacı hissettim. Mineralize serisinde genellikle böyle oluyor belirteyim. Ama günlük makyaj için çok çok beğendim açıkçası. Işıltıları çok parlamıyor ve hafif aydınlık bir görünüm veriyor.

 

Mac-Dainty-Allik
Işıktan sadece bir kısmı görünüyor.

 

Dainty, Phy Nude Wear’in yerini alabilecek mi zaman gösterecek ama şu an için sevdim ve  beyaz-kumral tenlerde çok güzel duracağını düşünüyorum. Bu tonlarda allık arayışındaysanız Dainty’e bir şans verin derim. Sevgiler 🙂

Diğer Mac ürünleri ile ilgili yazılarım > Mac Alışverişim

1 thought on “Mac Mineralize Allık Dainty

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir