Organix-Argan-Oil-of-Morocco-Sac-Bakim-Kremi

Organix Argan Oil of Morocco Saç Bakım Kremi

Organix‘in nemlendirici ekstra güçlü bu argan bakım kremi denemek istediğim Organix ürünleri arasındaydı. Argan yağlı olması ve ekstra nemlendirme iddiası olması dikkatimi çekiyordu.

Ürünün açıklaması şöyle :

“İpek proteinleri ile ekstra güçlü argan yağının bileşimi kuru ve yıpranmış saç tellerine nem ve güç vererek daha yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.”

Bakım kremini haftada iki üç kez kullandım. İlk şisesi de bitmek üzere. Artık yorumlayacak kadar fikir sahibi oldum kendisi hakkında. Kıvamı neredeyse bir krem kadar, oldukça yoğun. Kokusu çok fazla hoşma gitmese de kötü de değil.

 

Organix-Argan-Oil-of-Morocco-Sac-Bakim-Kremi

 

Etkileri

Gelelim etkilerine. Bakım kremini uyguladığım anda saçımın inanılmaz yumuşak ve kaygan olduğunu fark ettim. Bunun nedeninin içeriğinde silikon ve türevi maddelerin olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bakım kremi saçımda 5-10 dk beklettikten sonra duruladığımda, ilk uyguladığımdaki yumuşaklık hissinin hiç olmadığını gördüm. Kuruttuğumda ise iddia ettiği ekstra nemden eser kalmadı.

Organix’in bir başka serisinden çok severek kullandığım Organix Keratin Oil Şampuanını tek başına dahi kullandığımda saçımda daha iyi bir sonuç elde ettim.

Kısacası nemlendirici etkisi olmayan, saçtaki yumuşaklık hissi geçici olan, tekrar almayı çok düşünmediğim bir saç bakım kremi oldu.

 

Organix-Argan-Oil-of-Morocco-Sac-Bakim-Kremi-aciklama

 

Fiyatı

Fiyatı ise indirimde yakalarsanız genelde 30-35 TL aralığında değişiyor. Normal zamanda almak isterseniz 55-60 TL arası oluyor.

Benim önerim kuru saçlarınıza bir çözüm ararken Organix Argan Oil of Morocco Saç Bakım Kremi seçeneklerinizde olmasa da olur. Organix ile ilgili daha önce yazmış olduğum incelemelere bakmak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz > Organix

Şimdilik hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir