Avene Temizleme Sütü

Avene Temizleme Sütü

 

Kuru ve kolay tahriş olan bir cildiniz varsa, cildiniz temizlenirken tahriş oluyorsa bu ürün tam size göre. Avene Gentle Milk Cleanser, kuru ve hassas ciltler için üretilmiş bir temizleme ürünü. İçerdiği Avene termal suyu ile cildinizi rahatlatıcı bir özelliği var. Aynı zamanda e vitamini ile içeriği zenginleştirilmiş. Akışkan kıvamı kullanımı kolaylaştırıyor.

Karma bir cilt yapım olduğu için bu ürünün bana pek uygun olduğunu düşünmüyordum. Eczaneden bu küçük tester ürünü aldım. Çok az bir miktarını cildime sürüp sonra pamukla cildimi iyice sildim. Yüzüm yamuk gibi yumuşacık oldu ve gözeneklerimi de iyi temizledi. Sonrasında nemlendirici kullanma ihtiyacı bile hissetmedim. Üzerinden saatler geçmesine rağmen cildimdeki yumuşaklık hissi kaybolmadı.

Benim t bölgem yağlı olduğu için bu ürün sadece cildim çok kuruduğu tahriş olduğu zamanlarda temizlemek için kullanabilirim. Sonuç olarak cilt tipiniz kuru ise bu temizleyici tam size göre. Temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor. Temizlik ve yumuşaklık hissini gerçekten yaşatıyor 🙂

2 thoughts on “Avene Temizleme Sütü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir