Organix, saç kremi, B5, yavaş uzayan

Organix B5 Saç Bakım Kremi

Organix, saç kremi, B5, yavaş uzayan

Herkese merhaba! Yine bir Organix ürünüyle karşınızdayım. Markanın Kreatin Oil şampuanından sonra her ürününü merak eder oldum ve henüz bitirdiğim saç kremiyle ilgili görüşlerimi paylaşmak istedim.
Şampuan ve saç maskemi memnun kaldığım için uzun bir süredir değiştirmiyorum ancak saç kremiyle ilgili arayışlarım devam ediyor. Bundan önce John Frieda’nın bukle belirginleştirici saç kremini kullanıyordum. Onunla ilgili yorumlarımı da başka bir yazıyla paylaşacağım. Gelelim Organix B5 i neden tercih ettiğime:
Birincisi Organix olması. Markaya olan güvenimden alırken herhangi bir tereddüt yaşamadım. İkincisi ise saçlarımı uzatmaya (bir hayli uzatmaya) karar vermemden ve bunun daha hızlı olmasını istediğimden. B5 in iddiası da saçlara parlaklık verip hızlı uzamasını sağlaması.
Yaklaşık 2-3 ay kullanıp yorumlarımı yazmak için bitmesini bekledim. Benim saçımdaki etkilerine gelecek olursak:
Yumuşattı. Kesinlikle saçlarım eskisine göre daha yumuşak. Özellikle saçlarımı kuruttuktan sonra daha net fark ediyorum.

Elektriklenmesi ve kabarması azaldı. Nem oranı yüksek bir yerde yaşıyor olmama rağmen saçlarımda kabarma gibi bir sorun yaşamadım.

En önemli iddiası saç uzamasını hızlandırmak konusuna gelirsek öyle aman aman bir fark göremedim ben. Keratin Oil şampuanını tek kullandığım zamanlarda fark ettiğim uzama hızını B5 te kullanırken göremedim. Şuan İkisini birlikte kullanıyor olmama rağmen saçlarım eskisinden daha hızlı uzuyor diyemeyeceğim.

 

Organix, saç kremi, yavaş uzayan, saç uzatıcı

Özetle saçınızı yumuşatan güzel nemlendiren bir saç kremi arıyorsanız B5 işinize yarayabilir. Ama hızlı uzasın bu yüzden kullanmak istiyorum diyorsanız etkisini belirgin bir şekilde gösteren bir saç kremi olmadığını belirtmek isterim. Belki şampuanı ile birlikte kullanımında daha faydalı olabilir. Benden şimdilik bu kadar. Hoşçakalın..

 

 

 

1 thought on “Organix B5 Saç Bakım Kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir