The Balm Face Primer Base Visage

The Balm Face Primer Base Visage

 

Merhaba, yeni keşfettiğim bir ürün ile karşınızdayım, The Balm Face Primer Base Visage kısaca makyaj bazı, makyajınızın pürüzsüz görünmesini ve içerdiği vitaminler (A,C ve E vitaminleri) ile cildinize bakım yapmayı amaçlayan bir jel kıvamında baz.
The Balm, geç keşfettiğim için      kendime kızdığım harika bir marka. Neredeyse her ürününe bayıldığım, önce ambalajlarıyla sonra kalitesiyle beni kendisine hayran bırakan The Balm markasının denediğim ürünlerine sayfamda en kısa zamanda mutlaka yer vereceğim.
Markanın makyaj bazı ile tanışmam Gratis in indirim günlerinden birine denk geldi. ( The Balm Türkiye’de şu an için sadece Gratis mağazalarında yer alıyor.) Kıvamı başta jel gibiydi, elime yedirdiğimde tamamen pamuk gibi yumuşak bir his bıraktı. Fondötenin karma cildimde zaman zaman pul pul görünüm bıraktığı oluyor. Cildimi temizleyip nemlendirdikten sonra fındık büyüklüğü kadar bir miktarını yüzüne uygulayıp sonra makyajıma devam ediyorum. İçerdiği silikon sayesinde cilt yüzeyinde pürüzleri kapatıp yumuşak bir his bırakıyor.

 

The Balm Face Primer Base Visage
The balm makyaj bazı cildimde herhangi bir sorun yaşatmadı. Pul pul görünümü de tamamiyle kapatıp porselen gibi bir cilt görünümü sağlayamadı ancak ben yine de yarattığı yumuşaklık hissini beğendim. Kokusunun çok kötü olduğu söyleniyordu ancak ben herhangi bir koku alamadım 🙂  Özetle, günlük makyajınıza bir baz olarak kullanılabilceği düşüncesindeyim 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir