bikutumutluluk,ocak,konsept,pijama partisi

Bikutumutluluk Ocak konsepti : Pijama Partisi!!!

bikutumutluluk,ocak,konsept,pijama partisi

Merhaba. Yeni yazım beni mutlu eden ve mutlu ettiği için de paylaşmak istediğim sürpriz bir kutu ile ilgili : Bikutumutluluk! Belki çoğunuz biliyordur ama Bikutumutluluk her ay belirlediği bir konseptle sevenlerine içeriği sürpriz olan kutular gönderen bir sayfa. Ayrıca sürpriz kutular dışında çeşitli aksesuarlar ve ajanda da satın alabilirsiniz. Ben bikutumutluluk sayfasıyla sevdiğim bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Fikir gerçekten çok güzel geldi. Önceki ayların konseptlerine bir göz attıktan sonra Ocak ayı kutusunu mutlaka almalıyız dedik ve aldık 🙂 Ocak ayı konsepti pijama partisi ve içeriği de konsepte uygun şekilde belirlenmiş. Peki bu kutunun içinde neler var?

IMG_0558

Öncelikle şunu söylemeliyim ki sipariş alındıktan sonraki süreç çok hızlıydı. Siparişi verdikten sonra 24 saat içinde kargom elime ulaştı. Tabi bikutumutluluk her  ay bir gönderim tarihi belirliyor ve o tarihte gönderime başlıyor. Daha önceden de satın almış olsanız, o gönderim tarihini beklemeniz gerekiyor. Bu ay da yanılmıyorsam o tarih 18 Ocak’tı.

Kargo kutusunu açtıktan sonra içinden bir kutu daha çıktı ve o kutu benim beklediğim pijama partisi kutumdu:) İçeriğe gelecek olursak:

Bi’mutlu Dergi

Geveze çorap

Peluş  uyku bandı

‘Seni mutlu eden şeyleri daha çok yap’ motto kartı

Özel tasarım iskambil kağıtları

Patlamış (patlayacak:)) mısır

Cyrene gündüz-gece nemlendirici ve yüz serumu (2ml)

Karton popcorn kutuları (pembe ve mavi puantiyeli)

Luzdemia kolye %15 indirim kartı ve bir tane luzyo sembolü

IMG_0559

Bi’mutlu dergi içeriği pijama partisi aktiviteleri, ne izlenmeli, pijama modası gibi kızların seveceği bir içeriğe sahip. Ben çok sevdim 🙂

IMG_0560

Geveze çorap önceki aylardaki konseptte de varmış ancak bu kutudakinin rengi farklı.

IMG_0566

Uyku bandı kutuda en çok sevdiğim sürpriz oldu. Elime ulaştığından beri genellikle uyku bandıyla uyuyana benim favori bandım haline geldi.

IMG_0557

 

Motto kartına bayıldım. Oldukça ilham verici. Minik bir çerçeveye koymayı planlıyorum.

IMG_0563

İskambil kağıtlarındaki papaz, kız, vale, joker tatlı kızlarla modellenmiş. Kız kıza kart oynamak için oldukça güzel bir seçim olur diye düşünüyorum.

IMG_0573

Cyrene nemlendirici ve serumları henüz denemedim. Deneyince yorumlarımı yazacağım.

 

 

IMG_0568

Luzdemia kolye indirimi de kendi kolyesini tasarlamak isteyenler için güzel bir fırsat olabilir.

Popcorn bi patlatmalık ama hoşuma gitti 🙂 Kutuları da bir kereden fazla kullanılabilir.

Kutudakileri kullanmak için beni tanıştıran arkadaşımı bekliyorum. Birlikte bir kız kıza parti yapmayı planlıyoruz. Konseptse konsepte sonuna kadar uymak gerek değil mi 🙂

Ocak ayı konsepti pijama partisi kutusuna sahip olmak isterseniz ya da her ay kendinize sürpriz yapmak isterseniz  bikutumutluluk.com sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca instagram sayfasından da sürprizlere göz atabilirsiniz.

Bu arada 2016 aajndasını da çok sevdim sipariş verdim. Şubat başında kargoya verilecekmiş. Merakla bekliyorum:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir