L'Oréal Paris Color Riche Privee Nudes, Doutzen's Nude, Julianne's Nude

Loreal Paris Color Riche Julianne’s Nude Ruj

Yine bir Loreal ürünü. Loreal genel anlamda makyaj konusunda başarılı bir marka. En azından kullandığım Loreal ürünlerinden memnun kalmadığım çok azdır. İndirime denk geldiğimde daha da çok seviyorum Loreal’i 🙂

Gelelim Loreal’in en sevdiğim rujuna. Bu ruj  L’Oréal Paris Color Riche Privee Nudes serisine ait bir ruj. Loreal’in güzellik elçilerinden Doutzen Kroes, Juliaane Moore, Eva Longoria, Cheryl Cole, Freida Pinto gibi isimlerden esinlenerek oluşturulmuş seri. Her bir ruj ünlü isimleriyle adlandırılmış. Bu Nude serinin yine aynı şekilde bir de red serisi var.

 L'Oréal Paris Color Riche Privee Nudes, Doutzen's Nude, Julianne's Nude
Doutzen’s Nude ve Juliane’s Nude

Benim bu seride en beğendiklerim Doutzen’s Nude ve Julianne’s Nude oldu. Doutzen’s çok açık bir ton olduğundan her makyaja gitmiyor ancak Juliaane’s günlük makyaj için çok uyumlu. Bu yüzden Julianne’s Nude benim favori rujum.

 

Rujun ambalajı çok şık. Ünlü isimleri el yazısı stiliyle yazılmış bu da görünümün şık olmasına katkı sağlıyor.

Rengi aynen göründüğü gibi. Dudakta da aynı renk görünüyor.

 L'Oréal Paris Color Riche Privee Nudes, Julianne's Nude
L’Oréal Paris Color Riche Privee Nudes, Juliaane’s Nude

Çok hafif parlak bir bitişi var ama kesinlikle mat bitişli değil . Günlük makyajda çok rahat kullanabiliyorsunuz. Kalıcılığı orta diyebilirim. Juliaane’s Nude neden benim 2015’te favori rujum oldu derseniz:

Dudakta genellikle nude,pembe ve tonlarını kullanmayı seviyorum. Julianne’s hem nude hem çok silik değil hem de hemen her makyajıma iyi gidiyor.

Sürümü kolay ve dudakları çok güzel nemlendiriyor.

Kokusuna bayılıyorum.

2015’te makyajlarımda en çok kullandığım ruj Julianne’s Nude oldu.Nude tonları seviyorsanız bu seriye mutlaka göz atın derim. Bu ruja alternarif önerileriniz varsa bekliyorum hoşçakalın:)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir