Loreal Nude Magique Cushion Fondöten

L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Loreal Nude Magique Cushion Fondöten

Herkese merhaba! Bugün sizlere Loreal’in yeni fondöteni Nude Magique Cushion Fondöten’den bahsedeceğim. Bu, kullanmaya alışık olduğum likit fondötenlerden farklı bir formda kutuda sünger içerisinde yer alan bir fondöten.
Nude Magique Cushion Fondöten Loreal standlarında bir süredir ambalajının ciciliği ve renkleriyle dikkatimi çekiyordu ancak yıllardır kullandığım ve çok sevdiğim True Match’in yerine başka bir fondöten de aramıyordum. Bir Gratis indiriminde fondöten almak için gittiğimde indirime dayanamadım ve bu tatlı ambalajlı fondöteni de aldım.
Renk konusunda çok fazla düşünmedim çünkü benim tenime hemen her markanın sadece en açık renkleri gidiyor. Ben de en açık rengi olan 01 Porcelain rengini aldım.

Loreal Nude Magique Cushion Fondöten

Kapağını açtığınızda sizi altında bir ayna ve ince ve yumuşak bir sünger karşılıyor. Süngerin olduğu katı birkez daha açtığınızda da süngerimsi yapıdaki fondöteni buluyorsunuz. Ben kendi süngerini oldukça sevdim ve başka bir sünger kullanma ihtiyacı duymadım.Loreal Nude Magique Cushion Fondöten

Gelelim ciltteki duruşuna ve etkilerine:
Kapatıcılığı oldukça az bir fondöten. İlk sürdüğümde hiçbir değişim göremedim. BB krem alsam daha iyiydi diye düşündüm. Birkaç dakika sonra cildim daha pürüzsüz, tonu eşit bir hale geldi. Kızarıklıklarım azaldı. Sanırım tam etkisini görebilmeniz için biraz beklemeniz gerekiyor. Çünkü bekledikten sonra aradaki fark beni oldukça şaşırtmıştı.
Peki bekleyince kapatıcılığı arttı mı? Pek sayılmaz ama yine de cilt tonundaki eşitlemeyi ve verdiği yumuşak hissi sevdim.Gün içerisinde tazeleme ihtiyacı da hissettim açıkçası.
Ben Nude Magique Cushion Fondöteni yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum. Ama maalesef sadece bu ürünü kullanarak çıkmayı sevemedim. Ne mi yaptım? Her zamanki favorim True Match fondötenime geri döndüm, Nude Magique Cushion Fondöteni de üzerine sabitlemek düzeltmek için kullanıyorum.
Hem aynası hem süngeri içerisinde barındırması sebebiyle çantanızda taşınması ve gün içerisinde uygulanması oldukça pratik olan bu fondöteni gün içerisinde makyajınızı tazelemek,seyahatlerde fondöteni fırçayı vs. taşımak istemiyorsanız ve çok kapatıcılığa ihtiyacınız yoksa kullanabilirsiniz.
Bana göre bir BB krem ayarında olan Nude Magique Cushion Fondöten biraz da ambalajının tatlılığı ile kurtarıyor;) Gratis indiriminde 37 Tl ye almıştım. Denemek isterseniz Loreal standlarında kendisini bulabilirsiniz. Nude Magique Cushion Fondöten ile ilgili bendekiler bunlar. Fikir ya da sorularınız varsa yorumlara beklerim. Mutlu günler…

2 thoughts on “L’oreal Nude Magique Cushion Fondöten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir