Dermobakım Alışverişi

Herkese merhaba! Çok sık internet alışverişi yapan biri olarak bu yazımda size bir dermokozmetik alışverişimden bahsedeceğim. Ne aldım nereden aldım?

Kısa bir süre öncesine kadar  internetten makyaj-cilt bakım ürünleri almaya tereddüt ettiğimden bu tür ürünleri eczaneye gidip elden alıyordum ancak eczanelerdeki fiyatlarla internetttekiler arasında ciddi bir fark olduğunu görünce dermokozmetik sitelerini mercek altına aldım.

Dermobakım,internetalışveriş, la roche posay, toleriane, temizleyici, nemlendirici, vichy, nivea , aftershave
Dermobakım online alışverişi. Kutu oldukça sağlam, paketleme de başarılı

İnternet araştımaları, bloglar, instagram derken olumlu yorumları olan birkaç siteyi denemeye karar verdim. Birincisi kozmela.com diğeri ise dermobakım.com oldu. Kozmela alışverişlerimden de daha sonra başka bir yazımda ayrıca bahsedeceğim, gelelim dermobakım alışverişime:

  • La Roche Posay Toleriane Creme Mousse Temizleyici Krem
  • La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide Hassas Ciltler
  • Nivea For Men Silver Protect After Shave Losyon 100ml

La Roche Posay, Tolariane, Dermokozmetik, Nivea, AfterShave

Şimdi traş sonrası losyon ne alaka derseniz kargoyu ücretsiz yapmak için bir şey eklemem gerekti ben de bu sefer de eşimi sevindireyim dedim sepete losyon da eklenmiş oldu:)

la roche posay, Toleriane, dermokozmetik
La Roche Posay Toleariane Temizleyici Krem, Toleriane Ultra Fluide Nemlendirici yıllardır vazgeçemediklerimden

Aldığım ürünler yaklaşık 5 senedir sürekli kullandığım cilt bakım ürünlerim olan La Roche Posay Toleriane serisinin temizleyicisi ve nemlendiricisi. Karma-hassas, çabuk kızaran alerjik cildime birçok markanın birçok ürününü denemem sonucunda en iyi gelen lrp in toleriane serisi oldu.

Ürünler eczanede aldığımdakilerle birebir aynı, orijinallikleri konusunda hiç şüphe duymadım. Aynı etkiyi bıraktılar cildimde. Dermobakım kutuya Vichy Purete Thermale temizleyici suyunun testerını da koymuş. Denemek için güzel oldu. IMG_5318

Bundan sonra dermokozmetik ürünleri de internetten almaya karar verdim. Bu konuda tavsiyeleri olanları yorumlara bekliyorum, hoşçakalın:)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir